دربارۀ ما

شرکت صنایع غذایی شهدفام شیدا با هدف تولید و عرضهٔ محصولات غذایی سالم، تازه و طبیعی در شهر گلپایگان راه‌اندازی شده است. از آن‌جا که طبیعت بهشت‌گونهٔ گلپایگان مهد شکوهمند پرورش محصولات غذایی است، شرکت صنایغ غذایی شهدفام شیدا گامی است نو  با تمرکز بر ویژگی‌های طبیعی این موقعیت جغرافیایی و با تکیه بر سوغات‌های اصیل گلپایگان که از دیرباز خاطرات خوشی را در ذهن مصرف‌کنندگان بر جای گذاشته‌اند.

این شرکت با آسان‌سازی دسترسی بی‌واسطهٔ‌ مصرف‌کننده به محصولات غذایی سالم، تازه و طبیعی که خود در تولید آن نقش دارد و بر کیفیت تولید آن نظارت می‌کند، توانسته است محصولات را با  بیشترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به دست مصرف‌کنندهٔ نهایی برساند و مصرف‌کننده چه چیزی بیش از این می‌خواهد؟

 

می‌خواهید بدانید شرکت صنایع غذایی شهدفام شیدا چه محصولاتی دارد؟

واژهٔ‌ شهدفام برای شما چه چیزی را تداعی می‌کند؟

این واژه در واقع از کنار هم قرار گرفتن دو واژهٔ‌ «شهد» و «فام» ساخته شده است. شهد شیرینی را تداعی می‌کند و فام یعنی رنگ. شرکت شهدفام شیدا  نیز  دو محصول با برند شهدفام تولید می‌کند که یکی تداعی‌گر طعم شیرین شهد است و دیگری به‌رنگ زرد: عسل طبیعی و روغن حیوانی.

 

آوازهٔ‌ طعم خوش و کیفیت کم‌نظیر لبنیات گلپایگان را دست‌کم تمامی ایرانیان شنیده‌‌اند و چه‌بسا بسیاری از هم‌وطنان عزیز نیز  آن را چشیده‌اند.  شرکت صنایع غذایی شهدفام شیدا در حال حاضر روغن حیوانی طبیعی را با همکاری شرکت پگاه گلپایگان تولید می‌کند و با  برند «شهدفام»‌ به مشتریان گران‌قدر عرضه می‌کند.

دسترسی به عسل اصل و طبیعی یکی از دغدغه‌های همیشگی مصرف‌کنندگان است. ما در شرکت شهدفام شیدا و با برند «شهدفام» با تولید و عرضهٔ‌ عسل اصل و طبیعی این دغدغه را برای همیشه رفع کرده‌ایم. مطمئن‌ترین روش اطمینان از عسل بودن اصل طبیعی این است که با استفاده از دستگاه‌های آزمایشگاهی پیشرفته عسل را آزمایش کنند. شرکت صنایع غذایی شهدفام با بهره‌گیری از آزمایشگاه‌های مجهز و با همراهی کارشناسان اصل بودن عسل طبیعی شهدفام را تضمین می‌کند.

 

یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی شرکت صنایع غذایی شهدفام شیدا  «شیرین سفید گلپا» نام دارد که  انواع نبات و حبوبات را با برند «معما»‌تولید و عرضه می‌کند. این شرکت به تمام مراحل تولید این محصولات نظارت دارد و با استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته کیفیت این محصولات را تضمین می‌کند. از خدمات به مشتریان تولید، تأمین و  تضمین کیفیت  و عرضهٔ ۲۵ قلم حبوبات  مرغوب است که هر کدام از شهرهایی که قطب آن محصول باشد تهیه و بسته‌بندی می‌شود. از این میان می‌توان به تهیه و تأمین انواع لوبیا مثل لوبیا سفید، لوبیا چشم‌بلبلی، لوبیا عروس از گلپایگان و خمین اشاره کرد.انواع عدس ریز و درشت و کانادایی و دال عدس را نیز برایتان فراهم آورده‌‌ایم. انواع لپه را از آذرشهر و نخود خوب را از کرمانشاه برایتان به ارمغان می‌آوریم. انواع بلغور و گندم و جو هم داریم، گندم پوست‌کنده و جو پوست‌کننده داریم و بلغور جو و بلغور گندم و جوپرک. با لیموعمانی  برند معما  می‌توانید طعم ترش دلنشینی را به خورشت‌هایتان بیفزایید. رنگ قرمز زرشک برند معما چهرهٔ‌ سفید‌ٰ‌رنگ پلو را دلبرانه‌تر می‌کند. اما همهٔ محصولات برند معما به همین‌ها که نام بردیم ختم نمی‌شود. چنان که پیش از این گفتیم، شرکت ما در تمام مراحل به کیفیت کار نظارت دارد، بررسی کیفیت و نمونه‌برداری توسط کارشناسان پیش از ورود محصول به خط تولید و بسته‌بندی محصول صورت می‌گیرد و این‌همه اهتمام و دقت در ارائهٔ‌ محصولات باکیفیت زیاد و قیمت مناسب  وظیفهٔ‌ ماست در مسیر اندیشه و رسالتمان که  حفظ سلامت و  جلب رضایت مشتری را بر همه‌چیز مقدم می‌دانیم.

 

بیش از این گفتن دربارهٔ ما شاید جنبهٔ‌ خودستایی پیدا کند اما در یک کلام از هدف شرکت موادغذایی شهدفام شیدا همین بس که با استفاده از مواد اولیهٔ‌ تازه و طبیعی و با بهره‌گیری از امکانات خدادادی طبیعت سرسبز شهرستان گلپایگان و با تکیه بر دانش و آزمایش محصولات غذایی سالم تولید کند، بر کیفیت آن نظارت داشته باشد و با تضمین بیشترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت  و با محصولات خود و  برندهای «شهدفام» و «معما» میهمان خوش‌طعم سفره‌های شما هم‌وطنان بزرگوار باشد.

محصولات غذایی شهدفام شیدا چشیدنی‌است.

افتخار می‌کنیم که صفای سفره‌های هم‌وطنان خوش‌سلیقه باشیم.