دربارۀ ما

 

محصولات غذایی این مجموعه در حال حاضر با برند های معما و شهدفام تولید و عرضه می گردد. 

شرکت شیرین سفید گلپا یکی از شرکت های این مجموعه  می باشد. که زمینه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه تولید مواد غذایی شروع کرده است . مدیرعامل شرکت آقای حسین عظمتی میباشد و زمینه فعالیت شرکت در حال حاضر گروه حبوبات و انواع نبات میباشد.

شرکت شیرین سفید گلپا انواع حبوبات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب با برند معما تولید می کند. این مجموعه پس از تولید توسط کشاورزان منطقه، عملیات بوجاری، دستچین، پولیش  بسته بندی آماده عرضه به هموطنان عزیز میگردد.

 

منطقه گلپایگان به دلیل قرار گرفتن در کانون کشت انواع حبوبات و خصوصا انواع لوبیا یکی از قطب های تولید و کاشت محصولات کشور میباشد. با توجه به نوع خاک و آب و هوا محصولات کشاورزی تولید شده در این منطقه از لحاظ کیفی بسیار غنی می باشد.

 

محصولات این مجموعه در گروه حبوبات شامل ۲۵ قلم شامل لوبیا سفید، لوبیا قرمز، لوبیا چشم بلبلی، لوبیا چیتی، لوبیا عروس، انواع لپه، انواع عدس، نخود و …. می باشد. این محصولات در بسته های ۹۰۰ گرمی عرضه می شود. همچنین انواع نبات با بهترین کیفیت با برند معما تولید و عرضه می گردد.

روغن حیوانی با برند شهدفام نیز از محصولات این مجموعه می باشد. شهرستان گلپایگان همپنین یکی دیگر از قطب های تولید لبنیات در کشور می باشد.  تولید این محصول  در شرکت پرآوازه پگاه گلپایگان انجام می شود. از لحاظ کیفیت این محصول در نوع خود بی نظیر است.

این مجموعه در زمینه تولید و عرضه عسل نیز در شهرستان گلپایگان مشغول فعالیت می باشد. و عسل تولیدی این مجموعه با برند شهدفام در بازار عرضه میگردد. آنالیز عسل شهد فام جهت اطمینان مشتریان گرامی قابل مشاهده می باشد.

یکی از اهداف این مجموعه عرضه محصولات از تولید به مصرف می باشد و این هدف در راستای کاهش هزینه های خانوار می تواند نقش به سزایی برای مشتریان این مجموعه داشته باشد.